KONST / Litografier / Litografi 17254235
nr 1725 4235
Marc Chagall
(1887-1985), Frankrike
Litografi, Osignerad. Bildmått: 32x24 cm, yttermått inklusive ram: 47x37
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 22 september 2025
kl 19:03:22
100 kr
150 kr
250 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
500 kr
Marc Chagall
Läs mer om Marc Chagall